top of page
דירה להשכרה ליד פארק הירקון

מומחים בתיווך נכסים באזור בבלי וצפון תל אביב כבר 35 שנים

בית טוב – נכסים בבבלי ובצפון תל אביב, הינו משרד התיווך המוביל, האמין והוותיק בשכונת בבלי, הממוקם במרכז דקל.

 

המשרד מתמחה בקניה, מכירה והשכרה של נכסים למגורים ולהשקעה בשכונת בבלי ובאזור הצפון הישן והחדש של תל אביב.

 

אנו מצליחים להוביל בשוק הנדל"ן הדינאמי של צפון תל אביב, מעל שלושה עשורים בזכות: המומחיות באזור ספציפי, האמינות והיחס האישי.

 

משרדנו מחויב למאות לקוחות ותיקים וחדשים, הנהנים ממאגר נכסים אטרקטיבי ובלעדי. 

נהפוך את המכירה קניה או השכרה, מנטל כבד לעסקה רווחית ובטוחה

שוק הנדל"ן בצפון תל אביב מאוד דינאמי, תחרותי והמחירים בהתאם. אנו מצליחים להוביל למרות זאת, בזכות הניסיון, המקצועיות וההגינות המייחדים אותנו ומאפשרים להעניק לך:

 • נגישות ייחודית למאגר נכסים אטרקטיבי ובלעדי, הזמין רק למשרד מקומי וותיק בעל קשרים ענפים.

 • תמורה מלאה לכספך, בזכות הבקיאות ברזי פרטי הנכסים והבנה מעמיקה של התמונה הכוללת הייחודית לאזור.

 • בטחון שקיפות ואמינות במשרד תיווך וותיק ומקצועי, המחויב ללקוחותיו כבר יותר משלושה עשורים, והם נותנים בו את אמונם. 

רוצה למצוא דירה בשכונת בבלי ובצפון תל אביב? 

בית טוב – נכסים בבבלי ובצפון תל אביב, הינו מוסד וותיק בשכונת בבלי ובצפון החדש והישן של תל אביב. המשרד ממוקם בלב מרכז מסחרי דקל, סמוך לפארק הירקון. שמואל שבן ופלורה דרור מנהלי המשרד ויועצי נדל"ן בכירים, הינם תושבי שכונת בבלי, חיים ונושמים את הווית הנדל"ן באזור. הידע המעמיק והספציפי לנכסים למגורים בשכונת בבלי וצפון תל אביב, מקנים לך:

 • הערכת שווי נכס עדכנית ומקיפה, המתייחסת למכלול של פרטים הידועים רק למומחים באזור.

 • הבנה מעמיקה ורחבה של רמות ההצעה והביקוש הייחודיות לשוק הנדל"ן הדינאמי באזור.

 • בקיאות בתוכניות מתאר עירוניות ובתוכניות תמ"א 38 בבנייני המגורים שברחבי בבלי וצפון תל אביב.

בבלי דירה למכירה

נעניק לך 5 יתרונות ייחודיים בזכות הוותק והמומחיות שלנו 

במהלך כל השנים עזרנו למשפחות רבות למצוא את הדירה המתאימה - למכירה, קניה או השכרה, אשר בוחרות לחזור אלינו, בזכות  5 יתרונות ייחודיים:

 • היצע דירות נרחב ואיתור נכסים אטרקטיביים ובלעדיים, בזכות הבנה והיכרות המעמיקה עם האזור, הלקוחות וקשרים הדוקים שנבנו לאורך למעלה מ- 35 שנים.

 • חיסכון בזמן וכסף רב, תודות להבנה מעמיקה המאפשרת ליצור "שידוכים" ממוקדים ומותאמים בדיוק לפי הצורך. התקציב והמאפיינים הייחודיים שלך.

 • הובלה לעסקאות רווחיות לכל הצדדים (Win Win Situation), בזכות הניסיון ויחסי האנוש, המאפשרים לנהל משא ומתן מושכל ולגשר באופן יצירתי בין הצדדים. 

 • מיקסום העסקה בהתאם לתנאי השוק ואילוצי התקציב, המבוססת על הערכה מקצועית ומקיפה של שווי הנכס, מתן כלים מקצועיים וניתוח היתרונות והחסרונות של הנכס עבורך.

 • בטחון בשלבי העסקה ושביעות רצון מכל התוצאה. הניסיון שלנו מלמד שליווי צמוד ומתמשך, תאום ציפיות ברור ומתן מידע מקיף ומהימן לכל הצדדים, תורם להבשלת העסקה ולהסכמה על כל פרטיה. 

נלווה אותך בבטחה כל הדרך למכירה ולקניה של הדירה שלך 

אנו מאמינים כי הייחוד שלנו ביחס האישי, במחויבות ובאמינות, שאנו מעניקים למאות לקוחותינו. משרדנו מלווה באופן צמוד ואישי את כל לקוחותינו בכל שלבי - המכירה, הקניה או ההשכרה של הנכס.

 

הניסיון, המקצועיות והאנושיות למדו  אותנו, שהצורך המרכזי של לקוחותינו הינו לחוש בטחון וודאות בכל שלבי העסקה עד לסגירתה ולאחר מכן. לכן אנו מספקים ללקוחותינו ליווי צמוד, מידע מקצועי ומקיף ומקפידים על שקיפות ואמינות למול כל הצדדים.

 

אנו ידועים ביכולתנו לקרב בין הצדדים, להגיע להבשלת עסקת הנדל"ן וסגירתה בבטחה לשביעות רצון כל הצדדים. במקרים רבים במשא ומתן ישיר ללא הגישור, היצירתיות והגמישות שלנו, לא היה ניתן לסגור את העסקה בבטחה, לכל פרטיה ולטובת כל הצדדים. 

האנשים שעושים את ההבדל

שמואל שבן ופלורה דרור הינם יועצי נדל"ן מורשים ומנוסים, המנהלים במשותף את משרד בית טוב. הם מתמחים במכירה, קניה או השכרה של נכסים למגורים בבבלי ובצפון תל אביב. שמואל ופלורה מחויבים באופן אישי לסייע בהגינות ובבטחה לטובת כל אחד מהצדדים.

שמואל שבן

שמואל שבן: "הלקוחות שלנו רוצים וודאות ובטחון, כשהם עומדים בפני החלטה כבדת משקל כמו קניה ומכירה של נכסים למגורים"

שמואל שבן - בעל ניסיון של יותר מ- 35 שנים בתחום ובאזור. עיקר גאוותו בלקוחות החוזרים, אשר בוחרים שוב ושוב לתת את אמונם ב"בית טוב". שמואל שבן מאמין שקניה ומכירה של נכסים למגורים, הינה החלטה כבדת משקל ומרכזית בחיים, המעוררת חששות רבים. הוא מדגיש שהצורך המרכזי שמשרדו מספק ללקוחותיו טמון בליווי הצמוד, במתן מידע מקיף ומהימן, היוצרים וודאות ובטחון. היחס האישי והאנושי, הקשרים הענפים המומחיות בתחום ובאזור, הם המפתח לשמר לקוחות וותיקים ולגייס לקוחות חדשים. כל אלה תורמים להצלחה של בית טוב, להוביל בשוק הדינמי של צפון תל אביב.   

פלורה דרור

פלורה דרור: "היושר והכנות, הם המפתח לסגירת עסקאות בטוחות ולהפחתת חששות"

פלורה דרור -  בעלת ניסיון של יותר מ- 40 שנה בתחום התיווך. פלורה מוכרת גם בזכות עבודתה ב"תיווך בבלי" בקיאה לפרטי פרטים בנכסים והדירות בשכונת בבלי. פלורה מאמינה כי היושר והכנות אשר מנחים אותה, הם המפתח לסגירת עסקאות בטוחות, אשר מיחדות את "בית טוב". היא מקפידה להבהיר את כל פרטי החוזה ללקוחות, בכל מקרה של קניה מכירה או השכרה, לעמוד על הדקויות ולהפוך כל פגם נסתר לגלוי. פלורה ידועה ביחס האישי, בליווי הצמוד וכן ביושר ובשקיפות שהיא נוהגת עם הלקוחות. כל אלה הפכו את פלורה למוסד ידוע ומוכר בשכונת בבלי ומחוצה לה והיא זוכה להמלצות מפה לאוזן. 

bottom of page